Regulamin

1. Podstawowe zasady korzystania z serwisu z 13 sierpnia 2009.

Możliwością korzystania z serwisu love-drama.pl jest całkowita akceptacja regulaminu serwisu. Jeśli nie zgadzasz się choć z częścią jego zapisu nie możesz korzystać z serwisu  love-drama.pl

Szacunek przede wszystkim. Nikt nie ma prawa Cie obrażać tak i Ty nie masz prawa obrażać innych. W szczególności ze względu na: wyznanie wiary, poglądy polityczne, wygląd (kolor skóry), sposób bycia, orientacje seksualną, przynależność do danych grup społecznych, pochodzenie, zamożność, pracę i stanowisko, wykształcenie, płeć, wiek.

” Nie mierz ludzi swoją miarą” – nie możesz oceniać innych ludzi w sposób negatywny, ponieważ każdy jest wyjątkowy.

Chcąc wyrazić swoją opinię musisz używać sformułowań na to wskazujących typu: Moim zdaniem… Uważam, że… Myślę… nie używając określeń, które stawiają Twoje zdanie jako fakt dokonany.

Jako, że jesteśmy Polakami i swój język mamy, powinniśmy o niego dbać, tak więc starajmy się wypowiadać przy zastosowaniu zasad ortografii.

2. Kary.

Jeśli będziesz łamał postanowienia regulaminu, dostaniesz upomnienie
3 upomnienia kwalifikują do kasacji konta

3. Kontakt.

Jeśli chcesz się skontaktować z administracją love-drama.pl  możesz to zrobić pisząc na mail kontakt@love-drama.pl

Do przekazywania sobie prywatnych wiadomości służy moduł Private Messages.

Poprawka do punktu 1. z dnia 17 sierpnia 2014

Na portalu zabrania się umieszczania jakichkolwiek adresów stron internetowych, hiperłączy, reklam bez zgody administratorów serwisu love-drama.pl w szczególności jeśli chodzi o shoutbox. Takowe będą systematycznie usuwane.

Zakazuje się tworzenie więcej niżeli 1 konto w serwisie przez daną jednostę osobową. Multikonta będą kasowane.

Zakazuje się kopiowanie wszelkich treści z serwisu oraz rozpowszechnianie ich w innym miejscu niżeli love-drama.pl

4. Treści

Wszystkie treści zamieszczone na stronie należą do użytkowników, którzy je dodali. Jeśli nie stanowi to ich własności, a właściciel upoważnił ją do udostępnienia treści, jest ona zobowiązana do umieszczenia źródła skąd pochodzi treść, oraz informacji o autorze.

Regulamin