Komedia

Bel Ami

Drama oparta na komiksie. Opowiada o zniewalająco przystojnym mężczyźnie.

Bad Boys J

Tsukasa Kiriki ma silne poczucie sprawiedliwości, jednakże nie mogąc wytrzymać ze swoimi rodzicami postanawia się zbuntować i dołączyć do gangu motocyklowego, Gokurakuchou. W między czasie w mieście dochodzi do licznych przepychanek między innymi, wrogimi grupami.

All About My Wife

Małżeństwo z siedmioletnim stażem zaczyna męczyć się tym całym małżeńskim życiem. Mąż Doo-Hyun (Lee Sun-Kyun) i jest nieśmiały, przez co rozwiedzenie się jest dla niego jeszcze trudniejsze niż ożenienie się. Doo-Hyun wynajmuje casanovę, Sung-Ki, aby to żona, Jung-In (Lim Soo-Jung), poprosiła o rozwód.

Arakawa Under the Bridge

Drama opowiada historię młodego biznesmena, Kou Ichinomiyi, który od najmłodszych lat był uczony, że na wszystko musi zapracować sam. Pewnego dnia przez przypadek wpada do rzeki. Z opresji ratuje go dziewczyna imieniem Nino, która twierdzi, że pochodzi z Wenus. Dzięki niej Kou poznaje mieszańców wioski położonej w korycie rzeki Arakawa, którzy znacznie odbiegają od ogólnie […]

After School Bokbulbok

Kim So Eun to nieśmiała dziewczyna, wiodąca zwyczajne życie. Pewnego dnia zostaje zaproszona do szkolnego klubu i od tego momentu zaczyna być świadkiem niezwykłych, fantastycznych wydarzeń. Przedziwne misje, które członkowie dostają do wykonania sprawiają, że So Eun zaczyna otwierać się na świat.

Akumu-chan

Piękna i mądra Mutoi Ayami jest nauczycielką w podstawówce. Wydaje się być dobrą osobą, ale to tylko pozory. Pewnego dnia do jej klasy zostaje przeniesiona jedenastoletnia Koto Yuiko. Dziewczynka potrafi widzieć przyszłość, która niestety wydaje się być strasznym koszmarem. Ayami nie chce mieszać się w żadne problemy, ale Yuiko prosi ją o pomoc. Ayami w […]